MUKAM OGRODZENIA Z KAMIENIA, SCHODY I TARASY Z KAMIENIA

Katalog usług:
OGRODZENIA Z KAMIENIA ŁUPANEGO KATOWICE
OGRODZENIA Z KAMIENIA ŁUPANEGO KATOWICE Kamień naturalny to jeden z najwdzięczniejszych materiałów służących upiększaniu przestrzeni. Jest trwały i bardzo odporny na wszelkie warunki atmosferyczne. Można go wykorzystać do stworzenia różnych elementów architektury. Przepięknie się prezentują ogrodzenia z kamienia łupanego, kolorowe tarasy z ... (czytaj więcej)
TARASY Z KAMIENIA NATURALNEGO CZĘSTOCHOWA
TARASY Z KAMIENIA NATURALNEGO CZĘSTOCHOWA Wyłożony kamieniem taras świetnie się komponuje z otaczającymi go roślinami. Taras z kamieni jest naturalny. Opadające jesienią liście lub porastający mech dodają takiemu tarasowi uroku. Jest on bardziej częścią ogrodu niż domu. I co najważniejsze, tarasy z kamienia naturalnego są niezwykle trwałe i odporne na wszelkie ... (czytaj więcej)
KAMIENNE SCHODY W DOMU KATOWICE
KAMIENNE SCHODY W DOMU KATOWICE Wykończenie schodów w domu powinno być dopasowane do charakteru wnętrza. Odpowiedni materiał wykończeniowy można podkreślić klimat domu lub sprawić, że schody będą jego główną ozdobą. Doskonałym rozwiązaniem są kamienne schody w domu. Nadadzą unikalny klimat każdemu wnętrzu. Jednak z firmą MUKAM ... (czytaj więcej)
PŁOTY Z KAMIENIA CZĘSTOCHOWA
PŁOTY Z KAMIENIA CZĘSTOCHOWA Ogród to nie tylko ładnie skomponowane krzewy, drzewa, kwiaty i sztuczne elementy ozdobne. To także ogrodzenie. Piękny płot świadczy o gospodarzu, jego poczuciu estetyki ale i wyobraźni. Takie płoty z kamienia są ozdobą każdej przestrzeni. Elementy z kamienia, takie jak np. kamienne schody zewnętrzne zawsze przyc ... (czytaj więcej)
BUDOWA KAMIENNYCH OGRODZEŃ KATOWICE
BUDOWA KAMIENNYCH OGRODZEŃ KATOWICE Budowa kamiennych ogrodzeń to nasza specjalność. Doświadczenie i wiedza zdobyte przez wiele lat naszej działalności pozwalają nam zrealizować nawet najtrudniejsze projekty naszych klientów. Oprócz wykonawstwa uzyskacie też Państwo w naszej firmie fachowe doradztwo, na które każdy klient przecież li ... (czytaj więcej)
ELEWACJE KAMIENNE MONTAŻ CZĘSTOCHOWA
ELEWACJE KAMIENNE MONTAŻ CZĘSTOCHOWA Płytkami z kamienia można obłożyć cały dom lub tylko jego wybrane elementy. Taka elewacja z kamiennych płytek jest znacznie trwalsza niż ta pokryta tynkiem. Kamień to materiał od dawna stosowany do pokrywania fasad budynków. Elewacje z kamienia są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, czynniki atmosferyczne, nie ... (czytaj więcej)
BEZPIECZNE KAMIENNE SCHODY KATOWICE
BEZPIECZNE KAMIENNE SCHODY KATOWICE Pewnie każdy przyzna, że kamienne schody potrafią nadać każdej przestrzeni niepowtarzalnego charakteru. Powinny to jednak być bezpieczne kamienne schody. Z pełną odpowiedzialnością zapewniamy Państwa, że spełniamy ten warunek. Nasze schody są bezpieczne. Zarówno te zewnętrzne jak i wewnętrzne. Oprócz ... (czytaj więcej)
MONTAŻ FASAD KAMIENNYCH CZĘSTOCHOWA
MONTAŻ FASAD KAMIENNYCH CZĘSTOCHOWA Elewacje domów z kamienia wyglądają imponująco. Odpowiednio zaimpregnowane i pielęgnowane okładziny kamienne są trwałe, wytrzymałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Kamień na elewacji stosuje się do wykończenia całej fasady lub w celu podkreślenia jej architektonicznych elementów: cokołów, słup&oac ... (czytaj więcej)
BUDOWA TARASÓW Z KAMIENIA KATOWICE
BUDOWA TARASÓW Z KAMIENIA KATOWICE Kamień elewacyjny, który oferujemy doskonale nadaje się do budowy nawierzchni o różnorodnym zastosowaniu. Można np. zrobić z niego nawierzchnię tarasu jednopoziomowego czy wielopoziomowego spełniającego rolę schodów. Pomimo, że taras jest na ogół najmniej wymagającą nawierzchnią, często częściowo l ... (czytaj więcej)
SCHODY Z KAMIENIA CZĘSTOCHOWA
SCHODY Z KAMIENIA CZĘSTOCHOWA Schody łączą różne piętra, są ważnym elementem służącym (oprócz np. windy) do komunikacji pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami w budynkach. Schody z kamienia zewnętrzne – są wizytówką naszego domu czy siedziby firmy. Schody z kamienia wewnętrzne niejednokrotnie są integralną czę ... (czytaj więcej)
adres

ul. Starowiejska 32
42-610 MIASTECZKO ŚLĄSKIE
śląskie

phone

Zadzwoń do nas!